ONLINE KONFERANS: KORONAVİRÜS SALGINININ HEDEF PAZARLARIMIZDAKİ SEYRİ: SUUDİ ARABİSTAN / 6 AĞUSTOS 2020


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 6 Ağustos 2020 Perşembe günü, saat 11:00'de Zoom üzerinden, Koronavirüs salgını sürecinde hedef pazarımız Suudi Arabistan'da ticaretin seyrine ilişkin doğrudan bilgi edinmek amacıyla video konferans düzenlenecektir.

Konuşmacı:
Hıfzı Oğuz Korkmaz - Cidde Ticaret Ataşesi

Video konferansa katılım ücretsiz olup kontenjan sınırı bulunmaktadır. Katılımcılarımızın 5 Ağustos Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Konuşmacılarımız tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...