VİDEO KONFERANS: KORONAVİRÜS SALGINININ HEDEF PAZARLARIMIZDAKİ SEYRİ: HİNDİSTAN VE SİNGAPUR PAZARLARINDAKİ GELİŞMELER / 28 MAYIS 2020


Video konferansa aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
https://us02web.zoom.us/j/86702589182
Webinar ID: 867 0258 9182


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 28 Mayıs 2020 Perşembe günü, saat 11:00'de Zoom üzerinden, Koronavirüs salgını sürecinde hedef pazarlarımız Hindistan ve Singapur'da ticaretin seyrine ilişkin doğrudan bilgi edinmek amacıyla video konferans düzenlenecektir.

Konuşmacılar:
Hüseyin AYDIN - Mumbai Ticaret Ataşesi
Aysun ERGEZER TİMUR - Yeni Delhi Ticaret Müşaviri
Müge Dağlı DURUKAN - Singapur Ticaret Müşaviri

Video konferansa katılım ücretsiz olup kontenjan sınırı bulunmaktadır. Katılımcılarımızın 27 Mayıs Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Ticaret Müşavirlerimiz tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...