VİDEO KONFERANS: KORONAVİRÜS SALGINININ DOĞU AVRUPA'DAKİ SEYRİ: BULGARİSTAN & ROMANYA / 25 HAZİRAN 2020Etkinliğe aşağıdaki zoom bağlantısı aracılığıyla katılabilirsiniz.
https://us02web.zoom.us/j/89045228944
Webinar ID: 890 4522 8944


Birliklerimizce, 25 Haziran 2020 Perşembe günü, saat 11:00'de Zoom üzerinden, Koronavirüs salgını sürecinde hedef pazarlarımız Bulgaristan ve Romanya'da ticaretin seyrine ilişkin doğrudan bilgi edinmek amacıyla video konferans düzenlenecektir.

Konuşmacılar:
Bulgaristan: Sofya Ticaret Müşaviri Sinem Taştan ile Filibe Ticaret Ataşesi Mehmet Ali Erdem.
Romanya: Bükreş Ticaret Müşaviri Sude Gürcan ile Köstence Ticaret Ataşesi Kadir Yazıhan.

Video konferansa katılım ücretsiz olup kontenjan sınırı bulunmaktadır. Katılımcılarımızın 24 Haziran Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Ticaret Müşavirlerimiz tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...