VİDEO KONFERANS: KORONAVİRÜS SALGINININ ORTA ASYA'DAKİ SEYRİ: KIRGIZİSTAN & TACİKİSTAN / 2 TEMMUZ 2020


Etkinliğe aşağıdaki zoom bağlantısı aracılığıyla katılabilirsiniz;
https://us02web.zoom.us/j/88224422478
Webinar ID: 882 2442 2478


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 2 Temmuz 2020 Perşembe günü, saat 11:00'de Zoom üzerinden, Koronavirüs salgını sürecinde hedef pazarlarımız Kırgızistan ve Tacikistan'da ticaretin seyrine ilişkin doğrudan bilgi edinmek amacıyla video konferans düzenlenecektir.

Konuşmacılar:
Aydın Mıstaçoğlu - DEİK Türkiye - Kırgızistan İş Konseyi Başkanı
Behzat Erten - Bişkek Ticaret Başmüşaviri
Cihangir Fikri Saatçioğlu - DEİK Türkiye - Kırgızistan İş Konseyi Başkanı
Muhammed Emrah Soğancı - Duşanbe Ticaret Başmüşaviri

Video konferansa katılım ücretsiz olup kontenjan sınırı bulunmaktadır. Katılımcılarımızın 1 Temmuz Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Konuşmacılarımız tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...