ONLINE KONFERANS: TARIMSAL ÜRÜNLERDE İHRACAT İADESİ DESTEĞİ / 30 HAZİRAN 2020


Etkinliğe aşağıdaki zoom bağlantısı aracılığıyla katılabilirsiniz.
https://us02web.zoom.us/j/87596549956
Webinar ID: 875 9654 9956


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 30 Haziran 2020 Salı günü 14:00 – 15:00 saatleri arasında Zoom üzerinden, Tarımsal Ürünlerde İhracat İadesi Desteği’ne ilişkin online konferans düzenlenecektir.

Online konferans için kontenjan sınırı bulunmaktadır.

Katılımcılarımızın 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 17:30’a kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.

Konferans dahilinde konuya ilişkin cevaplanmasını istediğiniz sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.

Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...