HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNDE SÜRDÜRÜLEBİLİR REKABETİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ


Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından üye ihracatçı firmalarının kapasitelerini geliştirebilmek amacıyla Ticaret Bakanlığımızın desteğiyle bir URGE projesi başlatılacaktır. “Hazır Giyim Sektöründe Sürdürülebilir Rekabetin Geliştirilmesi” adı verilen proje kapsamında sınırlı sayıda firmanın ortak ihtiyaçlar çerçevesinde bir araya getirilmesi planlanmaktadır.

Proje katılımcısı firmalarımız öncelikli olarak profesyonel bir danışmanlık şirketi tarafından ihtiyaç analizi çalışmasına tabi tutulacaktır. İhtiyaç analizi çalışması sonuçlarına göre kurgulanacak eğitim ve teknik danışmanlık faaliyetleri ile projeye katılım sağlayacak firmalarımızın planlama ve üretim süreçlerinin daha verimli hale getirilmesi, sosyal uygunluk ve tasarım gibi alanlarda kapasitelerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Proje kapsamında firmalarımız %75 oranında devlet desteğinden yararlandırılacak olup, projeye katılım sağlamak isteyen firmalarımızın aşağıda yer alan kısa formu doldurmaları gerekmektedir.

Projeye ilişkin sunum dosyasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...