ONLINE KONFERANS: PAZARA GİRİŞ BELGELERİ DESTEĞİ / 27 MAYIS 2020


Aşağıdaki bağlantı aracılığı ile webinar için katılım sağlayabilirsiniz.
https://us02web.zoom.us/j/85476702107
Webinar ID: 854 7670 2107


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü 11:00 – 12:00 saatleri arasında Zoom üzerinden, Pazara Giriş Belgeleri Desteği’ne ilişkin online konferans düzenlenecektir.

Online konferans için kontenjan sınırı bulunmaktadır.

Katılımcılarımızın 26 Mayıs 2020 Salı günü saat 17:30’a kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.

Konferans dahilinde konuya ilişkin cevaplanmasını istediğiniz sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.


*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.


Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...