VİDEO KONFERANS: KORONAVİRÜS SALGINININ HEDEF PAZARLARIMIZDAKİ SEYRİ / 22 NİSAN 2020


Konferansa https://zoom.us/j/91255930226 adresinden katılabilirsiniz.


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 22 Nisan 2020 Çarşamba günü, saat 11:30'da Zoom üzerinden, Koronavirüs salgınından en çok etkilenen hedef pazarlarımız Çin Halk Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere ve Almanya’da ticaretin seyrine ilişkin doğrudan bilgi edinmek amacıyla video konferans düzenlenecektir.

Video konferansa katılım ücretsiz olup kontenjan sınırı bulunmaktadır. Katılımcılarımızın 21 Nisan Salı günü saat 18:00'e kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Ticaret Müşavirlerimiz tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.

*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...