DEPO VE STOK YÖNETİMİ / 20-21 ŞUBAT 2019


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 20-21 Şubat 2019 tarihinde, 09.30 – 17.00 saatleri arasında EİB hizmet binasında "Depo ve Stok Yönetimi" başlıklı eğitim düzenlenecektir. Söz konusu eğitim, Bahar Er tarafından verilecektir.

Katılım ücreti eğitim için kişi başına 250.-TL olup kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır. Katılım ücretine öğlen yemeği dahildir.

Kayıtların kesinleştirilmesi onayı başvuru sırasına göre belirlenecek olup, kayıtlar online olarak kabul edilecektir. Aşağıda yer alan kayıt formu doldurulduğunda kontenjan dahilinde kaydınız alınmış olmaktadır.

Kaydınızın onaylanabilmesi için aşağıda ayrıntıları yazılı hesaba en geç eğitimden 1 gün öncesine kadar “Depo ve Stok Eğitimi” notu ile firma ve/veya katılımcı adı belirtilerek eğitim ücretinin yatırılması gerekmektedir. Ücretin yatırılması için son tarih 19 Şubat 2019'dur.

Online kayıt yapılmış olmasına karşın katılım sağlanamaması durumu olur ise; kontenjanın sınırlı olması sebebiyle, diğer katılımcıların eğitime katılımının engellenmemesi adına, egitim@eib.org.tr adresine katılım talebinin iptalini içeren bir e-posta aracılığıyla tarafımıza bilgi verilmesi önem arz etmektedir.

Eğitim sonunda “Katılım Belgesi” verilecektir.

Kazanımlar: İç ve dış müşteriye daha hızlı ve kaliteli sevkiyat, depo alanının daha verimli kullanımı, optimum stok seviyeleri, daha memnun ve bilinçli çalışanlar.

Hedef Kitle: Şirket sahipleri, müdürler, yöneticiler, mühendisler ve üniversite öğrencileri.

Program İçeriği:
- Depo Tanımı ve Türleri
- Depo Operasyonları
- Envanter Tanımı ve Stok Devir Hızı
- Envanter Kontrol Yöntemleri
- ABC Analizi ve Depo Yerleşimine Etkisi
- Depo Ekipmanları, Barkod Sistemleri
- Depoda Ergonomi

Program Yöntemi: Bu program, Endüstri Mühendisi, Mentor, Danışman ve Eğitmen tarafından koçluk yaklaşımıyla interaktiflik sağlanarak yapılır.

EİB Hesap Bilgileri:
Hesap Adı : Ege İhracatçı Birlikleri
Banka Adı : T.Vakıflar Bankası
Şube Adı/ Kodu : İzmir Şubesi / 004
Hesap No : 00158007286377569 (TL Hesabı)
IBAN No : TR64 0001 5001 5800 7286 3775 69
Başvuru süresi dolmuştur. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...